Fudbaleri Al Sharjaha gostovali su Al-Faisalyju u posljednjem kolu grupne faze Lige prvaka.

Imao je Al Sharjah prednost golom Ben larbija iz 34. minute, ali se u drugom poluvremenu dogodio veliki preokret.

U 90. minuti utakmice Banihani je na asistenciju Zakarije poravnao na 1-1, a konačnih 2-1 postavio je Kamergi u 97. minuti utakmice.

Nervoza u gostujućoj ekipi kulminirala je u nadoknadi vremena, kada su zbog dva žuta kartona isključeni i Rashid i Miralem Pjanić.

Bh. reprezentativac je uspio za dvije minute dobiti dva žuta kartona, pa je isključen u samom finišu utakmice.

Sharjah neće nastaviti azijsku Ligu prvaka, obzirom da je iz njihove grupe plasman dalje osigurala samo uzbekistanska ekipa Nasaf Qarshi.