Fudbaleri Al Hilala su briljirali u najnovijem nastupu u Ligi šampiona Azije, upisavši impresivnu pobjedu nad indijskim timom Mumbai City rezultatom 6:0. Srpski dvojac, Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić, istakli su se svojim izvanrednim igrama.

Prvi udarac je stigao već u petom minutu kada je Mitrović postigao prvi gol utakmice, donoseći Al Hilalu prednost od 1:0, koja je ostala na snazi do kraja prvog poluvremena.

Nakon odmora, u 67. minutu, Mitrović je ponovno pokazao svoju klasu, iskoristivši asistenciju Al Burajka i precizno pogodio glavom za 2:0.

Sergej Milinković-Savić nije želio biti u sjeni i u 75. minutu je postigao treći gol za Al Hilal, koristeći svoju snagu u udarcu koji je završio pod prečkom.

No, Mitrović je nastavio svoj show, postigavši svoj treći gol u 80. minutu maestralnim makazicama za 4:0.

Njegova predstava nije stala tu, jer je u završnici susreta asistirao Al Burajku za konačnih 5:0.

Nakon ovog trijumfa, Al Hilal sada zauzima vodeću poziciju na tabeli svoje grupe s osvojenih sedam bodova. Mitrović je trenutno najbolji strijelac turnira sa četiri gola u prva tri kola, čime je još više potvrdio svoj status kao ključni igrač Al Hilala u ovom prestižnom takmičenju.