U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva, Real Madrid je pobijedio Sevillu s 1:0 golom Luke Modrića u 81. minuti.

Modrić je ušao u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza te je šest minuta kasnije sjajnim udarcem s 20 metara donio pobjedu Kraljevskom klubu.

Ovo je bio Modrićev drugi ligaški gol ove sezone, nakon što je u prosincu zabio u pobjedi 4:1 protiv Villarreala.

Real je imao težak meč protiv Seville, ali Modrićev gol je osigurao važnu pobjedu. Real sada ima osam bodova više od drugoplasirane Barcelone.

Nakon utakmice, svi su čekali reakciju Luke Modrića. On je odmah poslije dvoboja uzeo mobitel i oglasio se na Twitteru.

”Nikada ne odustaj”, napisao je Modrić, oduševivši obožavatelje. Njegova objava pregledana je gotovo dva milijuna puta.

Poruka je jasna – nakon brojnih kritika, Modrić je utišao sve i pokazao da i dalje može igrati na najvišoj razini u europskom nogometu.