Igman je izgubio od Željezničara rezultatom 3:1 na Grbavici u utakmici trećeg kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Nakon meča, održana je press-konferencija na kojoj je trener Igmana Husref Musemić dao izjavu za medije.

“Čestitam Željezničaru na pobjedi. Prvih 15-tak minuta je bilo sasvim korektno, imali smo neke situacije. Mogli smo ugroziti Željezničar više u toj šansi. Poslije smo primili gol kakav jesmo. Onda smo djelovali dosta konfuzno do kraja poluvremena. Drugo poluvrijeme smo promijenili formaciju i izgledali puno bolje. Zabili smo gol i imali još dvije-tri šanse, po meni tri-četiri sasvim izgledne. Što nismo zabili golove, druga priča, započeo je Musemić.

Trener Igmana je isključen u drugom poluvremenu zbog prigovora.

“Nikakva šteta. Ne znam kakva je korist da uopšte budem na klupi. Zna se ko je ovdje glavni akter. Nemojte da se pravimo blesavi, prokomentarisao je Musemić.