Nogometaši Napolija su eliminirani iz Kupa Italije nakon što su večeras na svom stadionu “Diego Armando Maradona” izgubili od Frozinonea rezultatom 0:4.

Valter Mazzari je odlučio odmoriti ključne igrače, ali to mu se obilo o glavu.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, niti puno prilika, osim što je Napoli imao dva udarca u okvir gola.

Međutim, u drugom dijelu uslijedila je prava katastrofa za Napuljane nakon što su u igru ušli Osimen, Kvarachelija, Lobotka, Di Lorenzo, koji su večeras dobili odmor.

U 65. minuti Barencea je iskoristio asistenciju Garitana iz kornera za 0:1, a već u 70. minuti, nakon katastrofalne reakcije obrane Napolija, Kano je povisio na 0:2.

Kako je Napoli prema kraju krenuo “sve ili ništa”, obrana je potpuno pala, a u 91. minuti Čedira je pogodio iz jedanaesterca za 0:3. Konačnih 0:4 postavio je Harui u posljednjim trenucima utakmice.

Sve u svemu, ovo je još jedan težak udarac za prvaka Italije, koji već zaostaje u borbi za Scudetto, a u Ligi prvaka ga čeka dvoboj s Barcelonom.