Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine neumorno radi svoj posao. Danas je pratio čak dva meča u kojima su igrali bh. reprezentativci.

Barbarez je prisustvovao prijateljskoj utakmici St. Pauli – Atalanta, koju je njemački tim uzeo u svoju korist rezultatom 3-0. Na golu pobjedničke ekipe sjajno je branio Nikola Vasilj, reprezentativni golman Bosne i Hercegovine. S druge strane, u dresu Atalante od prve minute igrao je i Sead Kolašinac, dugogodišnji bh. reprezentativac.

Nije to jedina utakmica koju je danas pratio Barbarez.

Sergej Barbarez prisustvuje i susretu HSV – Hertha, radi se o meču njemačke 2. Bundeslige a trenutni rezultat je 1-0 za domaćina.

Bh. reprezentativci su i ovom meču u početnim sastavima. U HSV-u od prve minute igra Dennis Hadžikadunić, dok je u dresu Herthe u napadu Haris Tabaković.

Smail Prevljak je na klupi za rezervne igrače.