Golman Arbroatha Ali Adams je ostvario nevjerojatan pogodak s udaljenosti od 30 metara protiv Raith Roversa, nakon što je bio prisiljen igrati u napadu.

Adams je započeo utakmicu sjedeći na klupi za rezervne igrače, ali je u 56. minuti morao ući u igru kao zamjena za napadača.

Sa samo četiri igrača na klupi, škotski tim već je iskoristio tri zamjene, ostavljajući samo rezervnog golmana da zamijeni ozlijeđenog braniča Aarona Steelea.

Unatoč zaostatku od 2:0 u 61. minuti, Arbroath je uspio smanjiti rezultat na 2:1 u 78. minuti zahvaljujući nevjerojatnom golu.

Ovaj 32-godišnjak, koji nije igrao nijednu utakmicu ove sezone, primijetio je dolazak lopte i izveo udarac s 30 metara udaljenosti, postigavši izniman gol.