U devetom kolu HNL-a, utakmica između Slaven Belupa i Rijeke završila je bez golova, 0:0.

Novi golman Rijeke, Martin Zlomislić, koji je ujedno i član bosanskohercegovačke reprezentacije, branio je cijeli meč. Ovo je Zlomisliću bio 13. nastup ove sezone u svim natjecanjima, a čak deveti put je uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom.

U osam ligaških nastupa primio je samo jedan gol. Stoper Rijeke, Stjepan Radeljić, odigrao je svih 90 minuta. Radeljić, također reprezentativac Bosne i Hercegovine, ove sezone ima 14 odigranih utakmica i postigao je dva gola.

Amer Gojak, koji je u Rijeku stigao početkom septembra, ušao je u igru u 78. minuti i do sada je odigrao četiri utakmice za momčad.

Rijeka trenutno predvodi HNL s 19 bodova, dok je Slaven Belupo na začelju s pet bodova.