New England Revolution sinoć je slavio protiv Nashvillea rezultatom 1:0 u još jednom susretu MLS-a.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine, Esmir Bajraktarević, utakmicu je započeo na klupi, ali je ušao u igru u 62. minuti zamijenivši Emmanuela Boatenga. Nakon ulaska, Bajraktarević je odigrao solidnu utakmicu, ostvarivši dva uspješna driblinga, 19 od 24 točnih dodavanja te osvojivši tri duela, uz jedan klizeći start.

Njegov trud prepoznat je, te je prema portalu SofaScore ocijenjen ocjenom 7.0.

Pobjednički gol postignut je u 86. minuti kada je Luca Langoni asistirao Brendonu Byeu za jedini pogodak na utakmici. Ovom pobjedom New England je prekinuo niz od pet uzastopnih utakmica bez pobjede.

Čitajte vijesti bez reklama – našu mobilnu aplikaciju za Android možete preuzeti OVDJE.

Bajraktarević je svojim doprinosom pomogao u ključnim trenucima utakmice i pokazao potencijal. Unatoč kratkom vremenu provedenom na terenu, bio je učinkovit i zaslužio pohvale.

Meč je obilovao borbenošću, a najzanimljiviji trenuci ostavili su dojam na gledatelje.