Fudbalska reprezentacija Turske ostvarila je pobjedu od 3:1 protiv Gruzije u prvom meču Evropskog prvenstva, a jedan od golova postigao je Mert Muldur, desni bek tima.

Mert Muldur je postigao fantastičan gol sredinom prvog poluvremena, kada je sjajno zahvatio loptu na volej i svladao Mamardashvilija, donoseći svojoj ekipi prednost.

Također je zanimljivo da Mert Muldur u vezi je s djevojkom iz Bosne i Hercegovine, Anđelom Koprenom, koja je već ranije privukla pažnju javnosti.

Anđela je podijelila jedan snimak na društvenim mrežama tokom haosa između Fenerbahçea i Trabzona, opisavši kako joj je “srce stalo na minut”.

Par već dugo vremena provodi zajedno, a Anđela često dijeli njihove zajedničke slike na društvenim mrežama.