Nogometaši Sjedinjenih Američkih Država su sinoć u Arlingtonu, Teksas, osvojili Ligu nacija Sjeverne i Srednje Amerike pobjedom nad Meksikom rezultatom 2:0. Pogotke za titulu Amerikanaca su postigli nogometaši koji igraju u Europi.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Tyler Adams je postigao spektakularan gol koji je otvorio put SAD-u prema tituli.

Nogometaš engleskog Bournemoutha je nakon dodavanja Westona McKennieja snažno šutirao s 30 metara, a ni legendarni meksički golman Guillermo Ochoa nije uspio zaustaviti njegov udarac.

U 63. minuti igrač Borussije Dortmund Giovanni Reyna je postavio konačnih 2:0 nakon sjajnog prodora Christiana Pulišića.

Ovim trijumfom Amerikanci su stigli do treće titule iz isto toliko odigranih Liga nacija.