PSV je ostvario nadrealnu pobjedu nad Napolijem u trećem kolu Lige prvaka, slavivši rezultatom 6-2. Antonio Conte je tako prvi put kao trener primio šest golova od protivnika.
Napoli je prvi stigao do prednosti golom McTominaya u 31. miinuti utakmice, međutim, već u 38. bilo je 2-1. Ekspresan preokret PSV-u donijeli su Buongiorno autogolom i Saibari pogotkom u 38. minuti.
Man je u 54. minuti pogodio mrežu Napolija za 3-1. A onda se dogodila situacija koja je utakmicu odvela u pravcu poniženja za italijanski klub.
Lucca je dobio direktan crveni karton u 76. minuti utakmice. U 80. minuti Man je postigao svoj drugi gol za 4-1, a potom su u finišu utakmice pogađali Pepi i Driouech.
Posljednji pogodak već je viralan na društvenim mrežama. Više zbog perfektne akcije nego zbog pogotka.
Uvjerite se i sami:
المغربي دريوش يسجل أجمل أهداف دوري أبطال أوروبا هذا الموسم هدف جميل جدا ورائع من اقدام النجم المغربي يا له من هدف ايقوني وعالمي 🤯🔥pic.twitter.com/YTvhQbiBMs https://t.co/iRGro9gXSy
— 🇳🇱Ibrahim🇳🇱 (@brhoooom100) October 21, 2025
Treba naglasiti da Esmir Bajraktarević nažalost nije dobio niti minut u pobjedi PSV-a.

Društvene mreže