Večeras je odigrano četiri utakmice Lige nacija A, tri susreta Lige nacije C i jedan meč Lige nacija D.

Srbija je u Beogradu dočekala evropske prvake Španiju. Selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi, večeras je bio bez mnogih važnih igrača, ali je selekcija Srbije pružila izuzetan otpor i na kraju uspjela ostati neporažena. Utakmica je završila rezultatom 0-0.

Standings provided by Sofascore

Hrvatska je gostovala Portugalu. Domaća selekcija je golom Dalota povela u sedmoj minuti, u 34. minuti Cristiano Ronaldo je udvostručio prednost Portugala. Bio je to 900. pogodak u impresivnoj karijeri Ronalda.

Dalot je postigao pogodak i u svoju mrežu u 41. minuti, čime je Hrvatska smanjila na 2-1, ali dalje od toga naše komšije nisu mogle.

Zanimljiva utakmica odigrana je između San Marina i Lihtenštajna. San Marino je slavio pobjedu nakon 20 godina. Sensoli (19) je pogodio mrežu gostujuće ekipe u 53. minuti utakmice. Prije večerašnje pobjede, San Marino je 2004. godine pobijedio 1-0 upravo selekciju Lihtenštajna.