Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović igra za Al Nassr u Saudijskom prvenstvu. Nedavno su odigrali 2:2 protiv Abha u devetom kolu.

Brozović je u trećoj minuti pružio sjajno dodavanje petom Cristiano Ronaldu, koji je zatim asistirao Otaviju za vodstvo Al Nassra. Unatoč vodstvu od 2:0, nisu uspjeli pobijediti jer su gosti izjednačili.

Navijači Al Nassra su u 30. minuti priredili veliku koreografiju posvećenu Brozoviću, prikazujući natpis “BOOM!” preko cijele tribine. Brozović je odgovorio gestom bacanjem bombe, što se odnosi na tetovažu bombe na njegovom vratu.

Video pogledajte OVDJE

Transfer Brozovića iz Intera u Al Nassr bio je vrijedan 18 miliona eura, a do sada je odigrao 11 utakmica, postigao jedan gol i imao tri asistencije.

Njegova ekipa trenutačno zauzima treće mjesto s 19 bodova, tri manje od vodeće momčadi Al Taawouna. Njegov ugovor traje do ljeta 2026. godine.