Premijernu utakmicu 20. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine otvorili su GOŠK i Sloga Meridian, a meč je pripao gostujućem sastavu rezultatom 2-4.

Gledali smo izuzetno produktivno prvo poluvrijeme. Sloga Meridian je na krilima sjajnog Dejana Vidića na odmor otišla sa prednošću od 3-1. Dva gola za goste postigao je raspoloženi Dejan Vidić u 9. i 38. minuti utakmice. U samom finišu prvog poluvremena GOŠK je smanjio pogotkom Batarela.

Međutim, to nije bio konačan rezultat prvog poluvremena. U nadoknadi je Kvesić pogodio za 1-3.

Drugo poluvrijeme donijelo je nešto konkretniju igru GOŠK-a, koji je uspio i smanjiti rezultat u 84. minuti, ali dalje od toga domaći tim nije mogao. Međutim, Vidić jeste, obzirom da je krunisao hat-trick u 89. minuti za, ispostavit će se, konačnih 2-4.

Sloga Meridian ozbiljno hvata zalet čak i za pozicije koje vode u evropska takmičenja…