Fudbaleri Sloge iz Doboja su u uvodnom susretu 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine demonstrirali svoju nadmoć nad ekipom Tuzla Cityja, pobijedivši ih rezultatom 3:1.

Utakmica je započela dinamično, s Mladenom Veselinovićem koji je sjajnim centaršutom omogućio Dejanu Vidiću da postigne prvi gol već u 12. minuti.

Sloga je nastavila pritisak, a Vidić je ponovno zatresao mrežu protivnika u finišu prvog dijela nakon greške u odbrani Tuzla Cityja.

U drugom poluvremenu Sloga je potvrdila svoju dominaciju golom Grabeža nakon kornera Veselinovića, dok je Tuzla City uspjela smanjiti rezultat golom Hadžića.

Sloga je s ovom pobjedom sada na trećem mjestu tabele s 38 bodova, dok je Tuzla City deveta sa 23 boda.