Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je od vršnjaka iz Crne Gore rezultatom 1:2 u drugom kolu memorijalnog turnira “Stevan Ćele Vilotić” u Kuli.

Nakon jučerašnjeg poraza od Mađarske, obrana Srbije je popustila u 90. minuti susreta s Crnom Gorom na terenu koji nije bio u najboljem stanju.

Srbija je povela u 12. minuti golom Subotića, imala je nekoliko prilika, od kojih se posebno izdvaja šansa Lazara Jovanovića pred kraj utakmice.

No, onda je uslijedio pravi šok u sudačkoj nadoknadi. Prvo je Crna Gora izjednačila preko penala koji je realizirao Marko Tadić u 90. minuti, a zatim je isti igrač bio najviši u skoku nakon kornera Đukanovića u šestoj minuti nadoknade za veliku pobjedu gostiju.

Sada Srbiju očekuje susret s Portugalom, dok će Crna Gora igrati protiv Mađarske.