Fudbaleri Sarajeva ugostili su Posušje u okviru šestog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine. Utakmica je nakon šokantne završnice završena rezultatom 2-2.

Nakon utakmice, komentar za Arenu Sport dao je Duško Vanešević, trener Posušja:

“Kada dođete na Koševo protiv ovakvog protivnika, koje je jako dobro igralo. Možemo biti zadovoljni. Nismo dobro igrali prvo poluvrijeme. Sarajevo je bilo agilnije i agresivnije. Imali smo problema.

Drugo poluvrijeme smo ušli dosta organizovanije. Mislim da smo zaslužili taj bod. Možemo biti zadovoljni. Fudbal je jako zanimljiv. Vjerovali smo da možemo i eto. Sigurno možemo biti zadovoljni. Vjerujemo da će nam se igrači još podići na viši fizički nivo.”