Večeras se na stadionu Asim Ferhatović Hase igrao veliki sarajevski derbi između Sarajeva i Željezničara. Uzbudljiv derbi završen je bez pobjednika rezultatom 1-1.

Nakon utakmice, komentar za Arenu sport dao je trener Željezničara, Denis Ćorić.

“Čestitke momcima na utakmici. Zahvalio bih se i publici koja nas je bodrila. Sama utakmica, prvo poluvrijeme je bilo naše najbolje poluvrijeme. U drugom smo imali unutarnjih problema. Bili smo drugo poluvrijeme u podređenoj ulozi. Žao mi je što u prvom nismo zabili više golova u prvom poluvremenu.

Najrealniji rezultat je neriješeno. Pad koncentracije kod primljenog gola. Tri, četiri igrača što nisu u ritmu su tražili izmjenu. Patili smo se, ovo je veliki bod za nas. Mora nam prvo poluvrijeme biti putokaz za dalje.”