U utakmici osmog kola 2. Bundeslige između Magdeburga i Greuther Fürtha dogodila su se dva vrlo neobična jedanaesterca.

Prvi je uslijedio u 15. minuti kada je Gideon Jung, igrač Greuther Fürtha, uzeo loptu u ruke misleći da je igra prekinuta.

Međutim, sudac Bastian Dankert je smatrao da je igra nastavljena te je dosudio penal za Magdeburg.

Mohammed El Hankouri je izveo udarac, koji je obranio golman Nahuel Noll, ali je El Hankouri iskoristio odbijenu loptu i postigao pogodak.

Drugi penal dogodio se u 42. minuti kada je Daniel Heber, igrač Magdeburga, ponovio Jungovu grešku i također uzeo loptu u ruke misleći da je igra prekinuta.

Dankert je ponovno dosudio jedanaesterac, ovaj put za Greuther Fürth, a Julian Green je smanjio zaostatak.

Utakmica je završila rezultatom 2:2. Uz El Hankourija, za Magdeburg je strijelac bio Martijn Kaars, dok su za Greuther Fürth pogađali Green i Noel Futkeu.