U Parizu je definitivno nešto truhlo! Od samog starta prvenstva PSG igra izuzetno blijedo, ostvarili su pobjede u prošlom i kolu prije toga protiv Lyona i Lensa, ali definitivno to više nije ona ekipa u kojoj su igrali Messi i Neymar.

Večeras je PSG poražen pred svojim navijačima od Nice rezultatom 2-3. Junak susreta bio je Moffi sa dva pogotka i asistencijom.

Moffi je u 21. minuti doveo gostujući tim u prednost, Mbappe u 29. poravnao, ali pravi fudbal se tek igrao u drugom poluvremenu. U 53. minuti Laborde je pogodio mrežu nakon što je Moffi probio po lijevoj strani i asistirao.

Svoj drugi pogodak Moffi je postigao u 69. minuti, kada je na fenomenalan način sa distance savladao Donnarummu. PSG je uspio smanjiti na 2-3 u finišu utakmice, kada je svoj drugi pogodak postigao Mbappe. Bio je to već sedmi pogodak za Mbappea u ovoj sezoni.

Nica je tako na Parku prinčeva slavila nakon punih 14 godina. Večerašnji poraz bio je prvi poraz Luisa Enriquea na trenerskoj klupi Paris Saint-Germaina.