Selekcija Hrvatske je večeras tragično u 98. minuti ostala bez pobjede nad Italijom u trećem kolu grupne faze Evropskog prvenstva.

Imala je Hrvatska 1-0 sve do posljednje minute i plasman u osminu finala Eura, a onda je Zaccagni fantastičnim pogotkom srušio snove Hrvatima, koji mogu dalje samo još u nekim teoretskim šansama, ali vrlo teško.

Nakon utakmice, komentar je na HRT-u dao Luka Modrić, strijelac jedinog pogotka za Hrvatsku:

– Ne znam što da vam kažem. Nogomet je nekad okrutan i to se danas pokazalo. Što je, tu je. Ne znam gdje je sudac našao osam minuta da produlji. Ako trebaš pasti, treba pasti ovako. Nije neka utjeha. Nismo sumnjali u navijače, znali smo da su iza nas. Uvijek su tu, hvala im.

Žao nam je što nije bila pobjeda da odemo u drugi krug, ali što je tu. Teoretski možemo, proći, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 95., sad u 98. minuti…

Na nama se pokazalo da je nogomet okrutan. Vidjet ćemo je li vrijeme za oproštaj, nije sad za tu priču”, rekao je Modrić za HRT.