U Mostaru se odigrao uzvratni susret play-offa za UEFA Konferencijsku ligu između Zrinjskog i Vitorije, koji je završio porazom domaćina 0:4.

Zrinjski je ušao u utakmicu sa zaostatkom od 3:0 iz prvog susreta u Portugalu. Prvih desetak minuta proteklo je u odmjeravanju snaga, no već u 12. minuti sudac Robert Jones upisao je dva žuta kartona za igrače Zrinjskog.

Nakon pauze za osvježenje, Zrinjski je stvorio nekoliko poluprilika, ali je uslijedio šok kad je sudac dosudio penal za Vitoriju nakon VAR provjere, a Manu Silva je bio siguran izvođač.

Ubrzo su gosti mogli povećati vodstvo, ali Marić je obranio udarac Oliveire. Pred kraj prvog poluvremena, Vitorija je postigla dva gola zahvaljujući greškama domaće obrane, što ih je dovelo do prednosti od 3:0.

Drugo poluvrijeme bilo je manje uzbudljivo, a najdojmljiviji trenutak bio je u 71. minuti kada je Gustavo Cunha postigao pogodak s više od 30 metara za konačnih 0:4.