Kingsley Coman (28) igrao je 16 minuta na Europskom prvenstvu u Njemačkoj. Francuska je ispala u polufinalu od Španjolske rezultatom 1:2.

Coman je svojih 16 minuta odigrao u grupnoj fazi protiv Nizozemske, gdje je utakmica završila bez golova. Izbornik Didier Deschamps nije mu pružio priliku u ostalim utakmicama. Zbog ovoga, brzonogi ofenzivac razmišlja o prekidu reprezentativne karijere.

L'Equipe izvještava da je Coman razočaran jer je dao sve od sebe da bude spreman za Euro, unatoč brojnim ozljedama. Prošle sezone je za Bayern odigrao 27 utakmica, postigao pet golova i imao tri asistencije, ukupno provodeći 1737 minuta na terenu.

Francuski mediji pišu da Coman ne planira dugo igrati nogomet, što bi moglo ubrzati njegovu odluku o povlačenju iz reprezentacije.

Coman ima 57 nastupa i osam golova za Francusku. Sudjelovao je u finalima Europskog prvenstva 2016. i Svjetskog prvenstva 2022.

Tijekom karijere igrao je za PSG, Juventus i Bayern. Od 2015. godine član je Bayerna, s kojim je osvojio mnoge trofeje.