Na stadionu Perica Pero Pavlović odigrana je utakmica prvog kola nove sezone WWin lige Bosne i Hercegovine. Gosti su jednim udarcem u okvir gola osigurali pobjedu rezultatom 0:1.

Domaćin je započeo utakmicu agresivno, s prvim pokušajem Gogića izdaleka već u prvoj minuti, koji je otišao visoko preko gola.

Mihaljević je u sedmoj minuti prijetio, no golman gostiju je bio spreman. Prvi udarac gostiju viđen je u 17. minuti, dok su domaći u drugom dijelu prvog poluvremena igrali oprezno, bez značajnih prilika.

Drugo poluvrijeme počelo je slično, s novim pokušajem domaćina u prvoj minuti. Gosti su promijenili igrača u 58. minuti, a najbolju priliku za domaće u 64. minuti obranio je golman Lakić. Gol za pobjedu Radnika postigao je Damjan Krajišnik iz slobodnog udarca u 75. minuti.

Domaćin je imao priliku za izjednačenje u 83. minuti, no udarac Čoke pogodio je stativu. U četvrtoj minuti nadoknade Perić je imao dobar udarac, ali je Lakić ponovo sjajno reagirao.

U sljedećem kolu GOŠK će igrati protiv Zrinjskog, dok će Radnik dočekati Široki Brijeg.