U trećem kolu UEFA Konferencijske lige, Botev Plovdiv je pobijedio Zrinjski rezultatom 2:1.

Domaći su od početka igrali ofenzivno, a Eto'o je već u trećoj minuti imao priliku, no nije pogodio. Akerov udarac u devetoj minuti obranio je Marić.

Zrinjski je imao svoju šansu u 14. minuti, ali je Bernat fantastično obranio Ćužin udarac. Ivančić je prvi zaradio žuti karton.

Botev je poveo u 35. minuti kada je Aker postigao gol nakon asistencije Minkova. Na početku drugog poluvremena, Botev je napravio izmjene, a Sekulić je imao priliku koju je Marić obranio.

U 61. minuti Memija je izašao, a Tičinović je ušao. Kiš je u 64. minuti imao priliku koju je Bernat obranio. Zrinjski je izjednačio u 79. minuti golom Ćuže, ali je Maraš brzo vratio prednost Botevu. Maraš je još jednom zaprijetio u 89. minuti, ali je Marić spasio Zrinjski.