Sead Kolašinac je večeras odigrao izvanrednu utakmicu za Atalantu u Ligi prvaka protiv svog bivšeg kluba, Arsenala, koja je završila bez pogodaka (0:0).

Na poziciji stopera, Kolašinac je pružio snažnu igru kroz svih 90 minuta. Prema ocjeni Sofascore-a, bio je najbolji igrač na terenu s ocjenom 7.3.

Njegova preciznost u dodavanjima bila je impresivnih 91%, s uspješnih 52 od 57 dodavanja. Osim toga, pokazao je izuzetnu borbenost sa devet osvojenih duela.

Kolašinac je također četiri puta uspješno oduzeo loptu protivnicima te tri puta otklonio opasne situacije pred vlastitim golom.

Unatoč dobrim šansama, Atalanta nije uspjela iskoristiti priliku za pobjedu.

U 51. minuti, njihov igrač Retegui nije realizirao penal, što je moglo donijeti prednost. Na kraju, obje ekipe su podijelile bodove u ovom napetom susretu.