Fudbaleri Barcelone su u okviru četvrtog kola španske La Lige ugostili Real Valladolid i upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 7-0.

Posebno je bio raspoložen Raphinha, koji je postigao hat-trick. U 20. minuti Raphinha je načeo mrežu gostujuće ekipe, da bi Lewandowski na asistenciju Yamalaa udvostručio prednost samo četiri minute kasnije.

Barcelona je na odmor otišla sa velikom prednošću od 3-0, jer je u nadoknadi prvog poluvremena mrežu Valladolida pogodio i Kounde.

Raphinha je u 64. i 72. minuti golovima krunisao hat-trick i sjajnu partiju. Lewandowski i Yamal su upisali po asistenciju u drugom poluvremenu. Dani Olmo je u 83. minuti postavio 6-0 svojim već drugim pogotkom za Barcelonu. Asistenciju je upisao Raphinha.

Torres je u finišu utakmice postigao sedmi gol za Barcelonu…

Barcelona izgleda moćno za sada, dok se četa Ancelottija još uvijek uigrava…