U sinoćnjem susretu između Barcelone i Las Palmasa u La Ligi, Barca je slavila 1:0, ali s jednim kontroverznim trenutkom koji je izazvao nevjericu među navijačima.

Raphinha je u 19. minuti zatresao mrežu protivnika, ali VAR je intervenirao i poništio pogodak zbog ofsajda.

Iako Lewandowski nije bio u ofsajdu, Raphinha je bio u nedozvoljenoj poziciji kad je lopta bila upućena prema Lewandowskom.

Nakon što je defanzivac Las Palmasa oduzeo loptu Lewandowskom, Raphinha je postigao gol, ali iz nedozvoljene pozicije prema procjeni sudija.

To je izazvalo frustraciju među navijačima Barcelone, no utjeha je došla u 59. minuti kada je upravo Raphinha postigao gol glavom nakon ubačaja Felixa, osiguravajući tri boda za svoju momčad.

Ova kontroverzna situacija dodatno je začinila večer za navijače Barcelone, ali konačni rezultat ipak je bio u njihovu korist.