Real Madrid je u sjajnoj utakmici 2. kola skupine C Lige prvaka pobijedio Napoli 3:2. Domaćini su poveli golom Ostigarda u 19. minuti, da bi Real okrenuo golovima Viniciusa u 27. i Bellinghama u 34. minuti.

Napoli se vratio nakon kontroverznog penala u 54. minuti, a pobjedu Realu je fantastičnim udarcem donio Valverde u 78. minuti iako se gol piše kao autogol Mereta, prenosi Index.

Jednako je impresivan bio i gol Bellinghama koji je još jednom pokazao zbog čega je doveden u Real ovog ljeta. Fenomenalni Englez je primio loptu na 40 metara od gola, prošao kroz pet igrača Napolija i onda rutinski zabio kraj nemoćnog Mereta za 1:2. Nakon utakmice je Bellingham posebno nahvalio Viniciusa.

“Vinicius je nevjerojatan. Ako mene pitate, trenutno je najbolji nogometaš na svijetu.

Jedan je od najtalentiranijih nogometaša s kojima sam igrao. Zbog njega su mi utakmice lakše. Njegova brzina, njegov talent… nevjerojatan je”, rekao je Bellingham, čije riječi prenosi As.