Fudbaleri Intera iz Miamija nastavljaju dominaciju u MLS-u pobjedom nad New York Red Bullsom rezultatom 6:2, nakon što su nadoknadili zaostatak.

Lionel Messi je bio nezaustavljiv sa čak pet asistencija i jednim golom, sve u drugom poluvremenu. Gosti su poveli golom Vanzeire u 30. minuti, ali je Mesi preokrenuo situaciju već u 48. minuti asistirajući Rohasu, a potom i sam zabio.

Rohas je još dva puta bio na meti Mesijevih asistencija, dok je Suarez postigao hat-trick zahvaljujući argentinskom virtuozu.

Konačan udarac je stigao od strane Emila Forsberga iz penala u sedmoj minuti sudijske nadoknade. Inter Miami vodi na tabeli MLS-a s 24 boda, tri više od drugoplasiranog Cincinnatija, dok je New York četvrti sa 17 bodova.