Fudbaleri Zrinjskog gostovali su GOŠK-u u okviru 31. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, a aktuelni prvak BiH slavio je pobjedu rezultatom 1-4.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli pogotke, ali u nastavku nije nedostajalo uzbuđenja. IIgrala se 49. minuta kada je Ćuže donio prednost gostujućoj ekipi, a isti igrač je samo dvije minute kasnije postigao i svoj drugi pogodak i praktično već tada riješio pitanje pobjednika.

Do kraja susreta Zrinjski je uspio povećati prednost na 0-3. Kiš je u 61. minuti pogodio mrežu domaćih za velikih 0-3, a domaći su četiri minute kasnije pogotkom Miličevića uspjeli tek smanjiti na 1-3. Jukić je pogodio u finišu za 1-4.

Zrinjski je ovom pobjedom odgodio slavlje banjalučkog Borca, jer da mostarski klub nije upisao pobjedu Borac bi i zvanično postao prvak Wwin lige BiH.