Odigrane su dvije utakmice drugog kola Lige prvaka. Salzburg je ugostio Brest, dok je Stuttgart bio domaćin Sparti iz Praga.

Salzburg je na svom terenu ugostio Brest, a od prve minute igrao je i bh. reprezentativac Amar Dedić. Imali su domaći izgledne šanse na početku susreta, jednu i Dedić, ali su gosti poveli nakon kontre preko Sime. Sima je pogodio na asistenciju Ajorquea u 24. minuti utakmice.

Sjajnu partiju Brest je pružio u drugom poluvremenu. Camara je u 66. minuti povisio na 2-0, a Sima u 71. postigao svoj drugi gol za velikih 3-0. Već senzacionalnih 0-4 bilo je u 76. minuti, kada je Balde krunisao pogotkom sjajnu akciju gostiju.

Brest je prvi na tabeli Lige prvaka sa gol razlikom 6-1 i šest bodova.

Stuttgart je na svom terenu dočekao Spartu, a od prve minute na terenu je bio i bh. napadač Ermedin Demirović. Domaći tim je do prednosti došao golom Millota već u sedmoj minuti utakmice.

Sparta je uzvratila u 32., kada je Kairinen pogodio mrežu Nubela za 1-1.

U 62. minuti Ermedin Demirović je izašao iz igre, a na teren je ušao Fuhrich. Do kraja utakmice ostalo je 1-1, pa je Sparta napravila veliko iznenađenje protiv favorizovanog protivnika.