Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je ugostila selekciju Mađarske u okviru četvrtog kola Lige nacija, a naša selekcija je poražena rezultatom 0-2.

Naša selekcija je večeras imala šansu eventualnom pobjedom zasjesti na treće mjesto koje bi je sačuvalo u Ligi nacija A, ali to se nije dogodilo.

Zmajevi su večeras razočarali, nadali smo se boljem rezultatu i boljoj igri.

Nakon uvodne ofanzive Zmajeva, Mađarska je preuzela inicijativu, a bolju igru Mađari su u gol pretvorili u 38. minuti golom Szoboszlaija na asistenciju Nagyja.

isti igrač postigao je svoj drugi gol u 50. minuti sa bijele tačke. Prethodno je penal skrivio rezervista Nail Omerović, koji će debi pamtiti nažalost po ovom detalju.

Do kraja susreta naša selekcija nije uspjela uraditi ništa konkretno, Mađarska je upisala pobjedu.