Fudbaleri Željezničara večeras su ugostili Igman u okviru trećeg kola Wwin lige Bosne i Hercegovine. Željezničar je odigrao odličnu utakmicu i slavio pobjedu rezultatom 3-1.

Željezničar je uz ogromnu podršku navijača na Grbavici savladao Igman, a do prvog gola navijači su čekali 23. minute. Tada je Sulejman Krpić iskoristio šansu i pretvorio je u gol za vodstvo Plavih.

Već u 28. minuti Al Jaber je povećao prednost na 2-0. Upravo je Al Jaber večeras odigrao utakmicu iz snova. Bio je nezaustavljiv za protivnika, a svoje tehničke sposobnosti je pokazivao u svakom dijelu utakmice.

Boljević je asistirao Cvetanoskom u 58. minuti, a ovaj pogodio za već nedostižnih 3-0.

Mirsad Ramić je postigao pogodak za 3-1, ali je to bio samo utješni gol Igmana.

Trener Željezničara Denis Ćorić je, očigledno, posložio kockice i Željezničar zaista djeluje mnogo, mnogo bolje nego prošle sezone.