Nogometaši Sarajeva i Željezničara remizirali su sinoć u 153. sarajevskom derbiju koji je odigran na stadionu Koševo, a rezultat je bio 1:1.

Poslije utakmice je svoj komentar dao sjajni vezista Želje Amer Hiroš, koji je maestralno asistirao Aleksandru Boljeviću za vodeći gol Plavih na Koševu.

“Možemo žaliti što u prvom poluvremenu nismo dali još koji gol. U prvih 45 minuta smo bili jedina ekipa koja može ugroziti gol.

Imali smo 2-3 zicera, a u drugom poluvremenu smo se nesvjesno povukli”, rekao je Hiroš za zvaničnu stranicu FK Željezničar.

Potvrdio je da povlačenje u drugom dijelu nije bio plan iz svlačionice.

“To nije bio dogovor u svlačionici, upali smo u loš ritam i to se na kraj odrazilo. Ne mogu reći da sam zadovoljan jer smo ovdje došli tri boda i to se vidjelo u prvom poluvremenu”, dodao je Hiroš.