Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su prvog konkurenta u prvenstvu BiH, ekipu Zrinjskog na gostovanju rezultatom 0-1.

Nakon utakmice, kratak komentar dao je Mario Ivanković.

“Borac je imao dvije, tri šanse iz kojih je postigao gol. Imali smo neke šanse u drugom poluvremenu. Na kraju je Borac zasluženo slavio 1-0 i odvojio se na 12 bodova. Na dobrom je putu da osvoji titulu.”, kratko je komentarisao meč Mario Ivanković.

Vinko Marinović, trener banjalučke ekipe, bio je vidno zadovoljan pruženim na terenu.

“Zrinjski je aktuelni šampion, ali opet znali smo da smo u dobroj formi. Utakmica je bila jako dobra. Prvo poluvrijeme odigrali smo dosta dobro. U nastavku je i Zrinjski napravio pritisak, tako da je ovo za nas jako bitna pobjeda. Mislim da smo odigrali jako dobru utakmicu, pogotovo taktički.

Čestitao bih igračima jer smo u jednom jako dobrom nizu.”