Zvonimir Kožulj, igrač Zrinjskog, odabran je kao najbolji igrač prvog kola grupne faze Konferencijske lige.

Zrinjski je sinoć ostvario veliki preokret protiv AZ Alkmaara, pobijedivši ih 4:3, iako su gosti na poluvremenu vodili 3:0. Kožulj je ušao u igru u drugom poluvremenu i svojim dva gola te dobrim akcijama doprinio preokretu.

Posebno se istakao svojim majstorskim slobodnim udarcem u 48. minuti. Ovog ljeta, Kožulj je potpisao za Zrinjski, a prije toga je igrao za Hajduk, Pogon u Poljskoj, te kratko vrijeme u Turskoj.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine je igrao samo jednom na Kirin kupu u Japanu.

Sljedeća utakmica Zrinjskog je protiv Aston Ville u Engleskoj, a Aston Villa je u prvom kolu izgubila od Legije u Poljskoj rezultatom 3:2.