U 24. kolu Bundeslige, Freiburg je na svom stadionu dočekao velikana Bayern München te su podarili navijačima spektakularnu utakmicu koja je završila rezultatom 2:2.

Freiburg je krenuo snažno, a Gunter je već u 12. minuti zatresao mrežu nakon sjajne asistencije Hoflera, stavljajući domaćine u vodstvo.

No, radost domaćih trajala je kratko jer je osamnaestogodišnji Mathys Tell izjednačio za Bayern u 35. minuti, pokazujući svoj nevjerojatan potencijal.

Nakon što su u drugom poluvremenu postojala mirovanja, u 75. minuti Musiala je fantastičnim pogotkom donio vodstvo Bayernu nakon sjajne asistencije Kim Min-Jaea.

Činilo se da će Bayern odnijeti pobjedu, ali Freiburg nije odustajao. U samom finišu utakmice, Holer je u 87. minuti izjednačio rezultat nakon asistencije Gregoritscha, donoseći nevjerojatnu borbu i podjelu bodova.