Fudbaleri Radničkog iz Lukavca i Travnika ostvarili su plasman u Prvu ligu Federacije Bosne i Hercegovine.

U prvim utakmicama, Radnički je remizirao s Famosom 2:2, dok je Travnik pobijedio Brotnjo s 1:0. U revanšu, Radnički je poveo protiv Famosa golom Nedima Dautovića u 16. minuti, no Dautović je devet minuta kasnije dobio crveni karton.

Maid Mušić je u 90. minuti postigao gol za 2:0, a na kraju utakmice po jedan igrač s obje strane dobio je crveni karton. Alen Fejzić postavio je konačnih 3:0 u 93. minuti.

Travnik je u revanšu poveo protiv Brotnja golom Zinedina Mašića u 33. minuti. Petar Milićević izjednačio je na 1:1 na kraju prvog poluvremena. Utakmica je u drugom poluvremenu prekinuta zbog nereda domaćih navijača i nastavljena nakon pražnjenja tribina.

Konačni rezultat ostao je 1:1, a Travnik je zahvaljujući pobjedi u prvoj utakmici prošao u Prvu ligu Federacije Bosne i Hercegovine.