Mostarski Zrinjski je u okviru 23. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine ugostio ekipu Željezničara na stadionu pod Bijelim Brijegom.
Nije bilo mnogo igre u prvom poluvremenu, a pogotovo nakon što je počela padati jača kiša u Hercegovini, pa se na odmor otišlo sa početnih 0-0.

U drugom poluvremenu Željezničar je mogao do prednosti. Jedan od najvećih promašaja u historiji prvenstva zasigurno je promašio napadač Željezničara Haračić.

Nestvaran promašaj mogao je biti pogodak, pa bi Željezničar imao prednost. S druge strane, Zrinjski je malo kasnije kaznio nevjerovatan promašaj Haračića i pogodio mrežu Željezničara u 80. minuti utakmice.

Strijelac za Zrinjski bio je mladi Nardin Mulahusejnović, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu.