Nakon teškog poraza od 0:4 protiv Crvene zvezde i odlaska trenera Stanojevića, Partizan se brzo oporavio i ostvario dvije uzastopne pobjede u domaćem prvenstvu.

Prva pobjeda došla je protiv Mladosti iz Lučana (3:1), a zatim su pod vodstvom novog trenera Save Miloševića savladali Tekstilac iz Odžaka s 4:1.

U utakmici protiv Tekstilca, Partizan je dominirao većinu vremena i poveo u 39. minuti kada je Zubairu postigao prvi gol. Tekstilac je izjednačio u 45. minuti iz penala koji je realizirao Davidović. Iako je Zubairu postigao još jedan gol, poništen je zbog ofsajda nakon VAR provjere.

U nastavku, Partizan je opet preuzeo vodstvo preko Natha u 52. minuti, a ubrzo nakon toga, Zahid je povisio na 3:1 nakon asistencije Kalulua.

Partizan je kontrolirao utakmicu, a konačni rezultat postavio je Nemanja Nikolić u završnici susreta, postigavši gol nakon Trifunovićeve asistencije.

Ova uvjerljiva pobjeda donijela je novi optimizam navijačima Partizana, s nadom u bolju formu pod novim trenerom.