Rijeka je gostovala kod Olimpije u Ljubljani nakon remija 1:1 u prvom susretu play-offa Konferencijske lige.

Domaća momčad povela je već u drugoj minuti golom Raula Florucza, kojeg je najprije poništio sudac zbog zaleđa, ali je nakon VAR provjere priznat.

U 13. minuti Thalisson je povećao vodstvo Olimpije na 2:0, iskoristivši lošu reakciju obrane Rijeke.

U 35. minuti, Dino Kojić je povećao vodstvo domaćina na 3:0 nakon velike pogreške Rijeke. Nedugo zatim, Thalisson je svojim drugim golom povisio na 4:0, a Pedro Lucas je već u drugoj minuti drugog poluvremena postigao peti pogodak za Olimpiju.

U 60. minuti, utakmica je prekinuta zbog navijača Rijeke koji su bacili baklje na teren, prisilivši suca da pošalje obje momčadi u svlačionicu.

Nedugo nakon toga, utakmica je nastavljena.