Veliki derbi na prepunom Poljudu odigrali su Hajduk i Rijeka u okviru 20. kola hrvatskog prvenstva. Rijeka je nakon sjajne partije ostvarila veliku pobjedu rezultatom 1-2.

Hajduk je bolje počeo utakmicu i stigao do prednosti u 15. minuti utakmice. Pukštas je na asistenciju Livaje pogodio mrežu Rijeke za veliko slavlje na tribinama.

Međutim, Rijeka je bolje stajala na terenu i stvarala šanse. Trud se isplatio i gostujući tim je stigao do poravnanja u drugom poluvremenu preko Obregona u 55. minuti.

Potpuni preokret dogodio se u 75. minuti, kada je Selahi pogodio mrežu Hajduka za muk na tribinama.

Rijeka je ovom pobjedom itekako zakomplikovala situaciju na tabeli, sada je vodeća sa isto bodova kao i Hajduk.