Feyenoord je “pojeo” Ajax u najvećem nizozemskom derbiju danas, ali je meč nakon 56. minuta i zvanično prekinut! Vodio je gostujući tim sa čak 3-0 na poluvremenu, ali su navijači tri puta prekidali meč, te je sudija na kraju prekinuo susret.

Utakmicu je obilježila loša atmosfera među navijačima, jer je tri puta morao biti prekinut zbog problema na tribinama, uključujući bacanje pirotehničkih sredstava na teren.

Nizozemska liga je već upozorila da neće tolerirati takvo ponašanje, pa su poduzete mjere kako bi se takvi problemi suzbili.

U dva od ta tri prekida, igrači obiju momčadi morali su napustiti teren i susret je službeno prekinut u 56. minuti na odluku glavnog suca.

Sada ćemo morati pričekati odluku Eredivisije o tome hoće li se utakmica nastaviti do planiranih 90 minuta u ponedjeljak ili će biti konačno otkazana.