Nevjerojatan preokret nogometaša Palmeirasa u brazilskom derbiju protiv Botafoga oduševio je sve ljubitelje nogometa.

U 83. minuti susreta, Palmeiras je gubio 1:3 i suočavao se s izazovom da Botafogo poveća vodstvo iz penala. Međutim, tada se dogodio historijski trenutak. Tiquinho Soares, igrač Botafoga, nije uspio realizirati penal, zaustavljen od strane golmana Wevertona.

Nakon toga, Palmeiras je krenuo u nevjerojatan preokret. Endrick, igrač Palmeirasa, postigao je svoj drugi gol u 84. minuti, smanjujući zaostatak. Jose Lopez je potom izjednačio rezultat u 89. minuti, što je već bilo dovoljno za senzacionalan povratak.

No, priča nije završila tu. U dugoj sudačkoj nadoknadi, u 99. minuti susreta, Murilo je postigao odlučujući gol, donoseći Palmeirasu preokret i tri važna boda.

Ovaj nevjerojatan susret će se pamtiti kao jedan od najuzbudljivijih trenutaka u brazilskom nogometu, gdje su strast i iznenađenje bili u prvom planu.

Palmeiras je demonstrirao nevjerojatan karakter i volju za pobjedom, dok je Botafogo ostao zaprepašten nakon propuštene prilike.

Ovaj preokret će sigurno ostati u sjećanju navijača i ostaviti dubok trag u historiji brazilskog nogometa.