Rukometna selekcija Bosne i Hercegovine doživjela je teški poraz sinoć u drugom kolu Evropskog prvenstva protiv Holandije.

Na poluvremenu, rezultat je bio 17:7, a Holanđani su u drugom dijelu nastavili povećavati prednost, na kraju slavivši pobjedu sa 16 golova razlike (36:20).

Zmajevi su pružili lošu igru, što je Holandija iskoristila maksimalno, proslavivši pobjedu uz veliko slavlje na terenu.

Ipak, pažnju je privukla reakcija selektora Staffana Olssona nakon jednog gola njegove ekipe u 48. minuti utakmice.

Alec Smit je briljantno postigao gol nakon kontranapada, a Olsson je reagovao smijehom i pokrivajući lice rukom.

Ostavljamo vam da sami procijenite je li ismijavao bh. rukometaše ili je njegova reakcija bila izazvana uspješnim potezom njegovog igrača.