Fudbaleri Sarajeva gostovali su Slogi Meridian u okviru drugog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine i slavili zasluženu pobjedu rezultatom 1-3.

Sarajevo je odigralo fantastično prvo poluvrijeme, a posebno je briljirao Gruzijac Guliashvili sa dva pogotka. Soldo je na asistenciju Čelika doveo Sarajevo u vodstvo u 17. minuti utakmice.

U 32. minuti Guliashvili je pokazao svoje sposobnosti, zaobišao domaćeg golmana i na prazan gol poslao loptu u mrežu za 0-2. Isti igrač je samo dvije minute kasnije maestralno pogodio sa 0-3.

Sloga Meridian je uspjela preko Grabeža smanjila na 1-3, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Iako je u nastavku viđeno još prilika, rezultat se nije mijenjao, Sarajevo je stiglo do svoje druge ovosezonske pobjede, dok je Sloga Meridian još uvijek bez bodova.

U samom finišu utakmice Kuprešak je u redovima Sarajeva dobio dva žuta kartona, a potom i crveni, te ga neće biti za naredni meč.