Fudbaleri Radomlja ugostili su Maribor u okviru 19. kola slovenskog prvenstva, a mladi bh. reprezentativac Madžid Šošić se istakao u dresu domaće ekipe.

Maribor je golovima Soudanija u 7. i Kolara u 18. minuti imao prednost od 0-2, a onda je raspoloženi Šošić stupio na scenu. Najprije je mladi bh. veznjak pogodio mrežu Maribora u 41. minuti, da bi i izjednačio pogotkom u 77. minuti utakmice.

Madžid Šošić je fudbaler Hajduka koji se trenutno nalazi na posudbi u Radomlju, a igra sjajnu sezonu i postigao je već pet pogodaka uz jednu asistenciju.

Ima tek 21 godinu, već sedam nastupa za mladu reprezentaciju BiH. Ukoliko se ovaj momak bude razvijao u željenom pravcu, ne moramo se brinuti za budućnost niti A reprezentacije BiH.

Šošić je redovan prvotimac Radomlja ove sezone.