OFK Beograd ponovo je u Super ligi.

Prošlo je osam godina od njihovog ispadanja iz Super lige pa do danas kada su ponovno osigurali mjesto u eliti. Danas su pobijedili Tekstilac u Odžacima s 2:1 i time su ostvarili drugu uzastopnu pobjedu u play-offu, što im je osiguralo direktan plasman u Super ligu budući da imaju 16 bodova više od trećeplasiranog Jedinstva iz Uba, a do kraja preostaje još pet kola.

Georgijević je s dva pogotka danas odveo OFK do pobjede, postigao ih je u 48. i 62. minuti utakmice. Jedini gol za Tekstilac postigao je Zličić u 71. minuti.

Veliku pobjedu ostvarila je i ekipa Inđije koja je pobijedila Jedinstvo u gostima, te sada drže drugo mjesto s bodom više od Jedinstva.

Smederevci su propustili veliku priliku na gostovanju Grafičaru, poraženi su s 2:1, pa sada zaostaju 2 boda za Inđijom. U preostaloj utakmici, Radnički iz Sremske Mitrovice bio je bolji od Mačve s 1:0.